Hakkımızda

hakkımızda görsel

www.isghizmetleri.info hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ister misiniz?

Öncelikle biz, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Profesyonelleriyiz. İş Güvenliği kavramının, ticari bir kavram olamayacağını, hizmet sektöründe kabul edilerek, alınıp satılamayacağını düşünüyoruz.

Çünkü, İş Güvenliği teknik ve ciddi bir konudur. Ortaya çıkan iş kazası istatistikleri ve maddi-manevi kayıplar iş güveniliğinin önemini zaten açıkca ortaya koyuyor.

Bu nedenle İSGHizmetleri olarak, ticari bir kaygı olan "müşteri memnuniyeti" kavramını mesleğimiz bazında literatürümüzden çıkarttık. Bizler, insan sağlığını ve hatta hayatını kurtarmaya yönelik alınması gereken tedbirleri, işverenlere en yalın haliyle anlatmayı tercih ediyoruz.

Her gün hem ülkemizde hem de dünyada pek çok çalışan iş kazaları ve meslek hastalıkları sonucunda hayatını kaybediyor ve geçici-sürekli iş göremez duruma geliyor.

2012 yılında yürürlüğe giren 6331 Sayılı Kanun, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi konusunda hem devlete hem işverene hem de çalışanlara belli sorumluluklar yüklemiştir.

isghizmetleri.info Web Sitemizde, hem güncel İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları, hem İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı konularında makaleler bulabilirsiniz. Kanun ve Yönetmeliklerde yapılacak güncelleme ve değişiklikleri de ilgili sayfalarımızdan duyurmaya çalışacağız.

Bizim Hakkımızda;

Bizler de İzmir ve çevre illerdeki işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği konularında uzman kadromuzla Bireysel İş Sağlığı ve Güvenliği alanında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Her ortamda söyleyegeldiğimiz gibi; "Önlemek, telafi etmekten kolaydır" mottosu ile hareket etmeyi, iş güvenliği bileşenlerinin tamamına doğru ve net bilgi vermeyi ve yönlendirmeyi esas alıyoruz.

Web Sitemizde yer alan makalalerdeki görüş ve fikirler tamamen bize aittir ve her zaman tartışmaya açıktır. En doğru sonuca ulaşana kadar, sektöre katkı yapmaya devam etme gayretindeyiz.

Yine 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler kapsamında vermekte olduğumuz HİZMETLERİMİZ konusunda detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman İLETİŞİM sayfamızdaki kanallar üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

İsg-212x72

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp