WWW.ISGHIZMETLERI.INFO Hoşgeldiniz... 07 Şubat 2023
İSGhizmetleri.info
DMCA.com Protection Status
Anasayfa » HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi edinmek ister misiniz?

Her gün hem ülkemizde hem de dünyada pek çok çalışan iş kazaları ve meslek hastalıkları sonucunda hayatını kaybediyor ve geçici-sürekli iş göremez duruma geliyor.

2012 yılında yürürlüğe giren 6331 Sayılı Kanun, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi konusunda hem devlete hem işverene hem de çalışanlara belli sorumluluklar yüklemiştir.

isghizmetleri.info Web Sitemizde, hem güncel İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları, hem İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı konularında makaleler bulabilirsiniz. Kanun ve Yönetmeliklerde yapılacak güncelleme ve değişiklikleri de ilgili sayfalarımızdan duyurmaya çalışacağız.

isghizmetleri.info-hakkımızda

Bizim Hakkımızda;

Bizler de İzmir ve çevre illerdeki işletmelerde iş sağlığı ve güvenliği konularında uzman kadromuzla İş Sağlığı ve Güvenliği alanında danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Yine 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler kapsamında vermekte olduğumuz HİZMETLERİMİZ konusunda detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman İLETİŞİM sayfamızdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

hakkımızda